Mycí linka Tammermatic T700 Lux

Projekt roku, FIRETECH s.r.o.

Přihlašovatel: FIRETECH s.r.o.


Mycí linka Tammermatic T700Lux  (nejvyspělejší portálová mycí linka na světě) je špičkovým modelem mycí linky Tammermatic pro osobní vozidla. Tato mycí linka Tammermatic T700Lux bude poprvé představena na Automechanice 2012.

Firma Tammermatic je známá již více než 45 let jako vedoucí firma v technických inovacích u mycích linek, a je také s největším výrobcem mycích linek ve Skandinávii. Díky tomu, že mycí linky jsou testovány ve Skandinávii v extrémních podmínkách a na silně znečištěných vozidlech je dosaženo špičkové kvality mytí.

Mycí linka Tammermatic T700Lux je nabízena včetně kompletního vysokotlakého oscilujícího mytí 80 barů (boční + střešní), které využívá vysokotlaké čerpadlo 18,5 kW, 80 barů, 85 l/min. Oscilující patentované speciální trysky jsou umístěny na horní sušící dýze, která se také až o 180 stupňů vyklápějí na přední a zadní části vozu. Boční tlakové mytí je také pomocí speciálních oscilujících a naklápějících se trysek.

Optimalizací mycích programů se nám podařilo zkrátit doby mytí o 10 - 12% proti předchozímu typu mycí linky. Nejkratší program včetně mytí a sušení je během cca 3,2 minuty. Běžný program včetně chemického předmytí, vysokotlakého předmytí, mytí kartáči, nanesení vosku a sušení trvá cca 4,3 minuty.

Mycí linka T700Lux (špičkovém provedení s patentovaným tlakovým oscilujícím mytím 80 barů) umožňuje volbu zákazníka, zda chce použít pouze bezkartáčové tlakové mytí 80 barů, a nebo kompletní mytí včetně domytí pomocí pěnových kartáčů Carlite. Mycí linka je také obvykle vybavena leštícím voskem a spodním mytím. Mycí linka má také námi patentovaný systém sušení se sušícími tryskami, který umožňuje zlepšení sušení až o 30% při stejném příkonu motorů. Sušící trysky se také při sušení přední a zadní části vozidla naklápí až o 180 stupňů.

Petrol Magazín

Aktuální vydání2024/03 Téma číslaUNITI
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek