Veletrh UNITI expo 2018 se blíží. Letos bude zase větší než kdy jindy

Stuttgartský veletrh UNITI expo pro maloobchod s pohonnými hmotami a mycím průmyslem nabídne v letošním již třetím ročníku rozšíření výstavních ploch o 20 procent. Konat se bude již 15. - 17. května.

UNITI Stuttgart 1

Vystavovatelé představí své produkty a inovace na 40 000 m2 výstavních ploch. Letos se veletrh zaměří především na alternativní paliva, které představují hlavně vodíkové technologie, elektrická energie a využití elektroniky i digitalizace v retailu paliv. Organizátoři také hládí velký nárůst vystavovatelů v sektoru mytí automobilů.
"
Začínali jsme na výstavní ploše 25 000 m2 v roce 2014, předloni už to bylo 35 000 m2 aletos vystavovatelé z celého světa představí své inovace a výrobky na ploše větší než přes 40 000 m2. Prostor v moderním výstavním areálu Stuttgart Messe stále je," říká Bruno Boroewitsch spoluorganizátor UNITI expo.
Výstava zahrnuje všechny oblasti zájmu pro provozovatele čerpacích stanic: technologie výdeje paliv, palivovou logistiku, platby a automatizaci, péči o automobily a péči o automobily a obchod a pohodlí. Ve dvou předchozích vydáních se UNITI expo stalo největším mezinárodním veletrhem v tomto odvětví průmyslu a v tomto trendu hodlá pokračovat i nadále. Organizátoři se domnívají, že budou snadno překonávat čísla UNITI 2016, kdy se akce zúčastnilo 425 vystavovatelů z 36 zemí a více než 15 000 návštěvníků z více než 110 zemí.
S ohledem na dobře strukturovaný program a vysokou úroveň expozic vystavovatelů je UNITI expo jednou z hlavních událostí celého letošního roku. Veletrh i doprovodné konference lze navštívit zdarma. Profesionálové z oboru se mohou registrovat již dnes na webových stránkách UNITI expo.

Autor: jk, Zdroj: PetrolPlaza

Diskuse

Petrol Magazín

Aktuální vydání2022/06 Téma číslaKdy bude Česko nezávislé na ruské ropě
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek

Objednat zasílání PETROLmagazínu

Objednávka

Reklama

  • CardManager