Společnost DF Partner spouští výrobu dezinfekčního přípravku Anti-COVID

30 let už společnost DF Partner vyrábí a dodává na tuzemský trh autochemii a autokosmetiku značky SHERON. Vzhledem k mimořádné situaci v souvislosti s šířením koronaviru a nedostatkem dezinfekčních prostředků v Česku, spustila společnost v tomto týdnu také výrobu dezinfekce Anti-COVID. 

Anti-COVID

Společnost DF Partner se stala součástí skupiny pouze několika málo firem a univerzit, které získaly zvláštní povolení na výrobu přípravku Anti-COVID. Jedná se o dezinfekční prostředek, vyráběný podle specifikací Světové zdravotnické organizace (WHO), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19! Tato informace bude uvedena na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky

"Jsme rádi, že můžeme pomoci naší zemi dodat dostatek prostředků a zmírnit tak dopady způsobené nemocí COVID-19. V naší továrně k tomu máme potřebné technologie a v současnosti také dostatek všech potřebných surovin. Od čtvrtečního rána (19. 3.) jsou naše linky plně vytíženy právě výrobou přípravku anti-COVID," informuje Tomáš Skopový, marketingový ředitel DF Partner, a dodává, že společnost bude dezinfekci dodávat státu, nemocnicím a krajům. "Po vykrytí těchto akutních požadavků plánujeme výrobu a prodej i pro ostatní zákazníky," dodává Skopový. 

Zakázka pro stát je v řádech desítek tisíc litrů dezinfekčního přípravku. "Vyrábět a následně dodávat budeme uvedený přípravek v baleních od 500 ml s aplikátorem až po velké 25 litrové kanystry, v případě zájmu jsme schopni plnit i 1000 litrové kontejnery," uvádí Skopový. 

DF Partner učinila všechny legislativní a technické kroky k tomu, aby mohla Anti-COVID vyrábět a následně pak zásobovat města, obce, ale i konečné spotřebitele skrze maloobchodní sítě. "E-shop je určený primárně pro samosprávu a maximální zjednodušení objednávek a jejich realizaci kdykoliv během dne, kde si bude možné dezinfekční přípravky objednat, spustíme nejpozději 23. března na adrese www.anticovidshop.cz ," uzavírá Tomáš Skopový.

TZ DF Partner

Diskuse

 • MUDr.OlgaJanušková, 23. 3. 2020 12:32: Dobrý den, kde si, prosím, můžeme tuto dezinfekci objednat . Děkuji Dr.Janušková
  • neuvedu, 29. 3. 2020 12:01: V pátek 27.3.2020 ji měli k volnému prodeji v mnoha druzích balení (jak s rozprašovačem, tak k volnému rozlévání) v Globusu. Ale je to docela drahé (např. balení 1 l k rozlévání 249 CZK). Jako kdyby to bylo vyráběno z normálního alkoholu zatíženého spotřební daní ... Vyrábět to po domácku např. z běžného Božkova by vyšlo levněji.
  • Mik, 6. 4. 2020 16:22: Ano, je to predrazene. Otazkou je, zda od vyrobce nebo retezcem. Na lidskem nestesti (nekdy i hlouposti) se da vzdy dobre vydelat. Az vyjde najevo, jak je to s covid19 virem, budou vsichni hodne prekvapeni.
  • Pet, 7. 4. 2020 21:52: Dobrý den, např na www.Eva.Cz je 1l za 149 Kč 😊
  Reagovat na komentář
Přidat nový komentář

Petrol Magazín

Aktuální vydání2020/02 Téma číslaŽeny na čerpací stanici v době pandemie koronaviru
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek

Reklama

 • Uniti 2021 4
 • CardManager

PETROLsummit 19

31. 10. 2019

Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
Praha 8

Přihlásit se

PETROLawards

13. ročník

prestižní profesní
celooborové soutěže

Více informací