Škoda v Německu oslovuje potencionální zákazníky prostřednictvím pistolí na stojanech pump

Německý importér automobilů Škoda společně se společností Alvern Media spustili reklamní kampaň na čerpacích stanicích v Německu, která má přesvědčit uživatele automobilů se staršími dieselovými motory, aby přešli na ekologicky šetrnější pohony a značku Škoda.

Škoda kampaň Bye-Bye

Majitele starších dieselů má přesvědčit reklama na tankovacích pistolích, papírových ručnících a rukavicích. Zde najdou slogan "prodejte svůj starý diesel kvůli novému vozu Škoda" doplněný logem Škody na pistolích a nabídkou na bonus "Bye Bye" až 6000 Euro, pokud se zbaví svého starého automobilu, jehož motor splňuje maximálně emisní normy Euro I-IV.
"Výrobci automobilů v současné době vytvářejí pobídky, které motivují německé řidiče, aby přešli na nové, efektivnější a ekologické vozy," vysvětluje Thorsten Huneke, obchodní ředitel společnosti Alvern Media. "V této kampani Škoda ukazuje, jak přímo oslovit cílovou skupinu v ideálním prostředí bez plýtvání."
V Německu bylo více než 9600 pistolí na čerpacích stanicích vybaveno touto reklamou, což odpovídá dvěma třetinám všech čerpacích stanic.

 

PetrolPlaza

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2020/02 Téma číslaŽeny na čerpací stanici v době pandemie koronaviru
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Reklama

  • Uniti 2021 4
  • CardManager

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací