Orlen Benzina získala pošesté ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2023

ORLEN_ ocenění_2023

Orlen Benzina získala pošesté ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2023

Největší síť čerpacích stanic v České republice Orlen Benzina, patřící do skupiny Orlen Unipetrol, opět potvrdila svou dominanci v devátém ročníku soutěže Nejdůvěryhodnější značka roku, když pošesté triumfovala v kategorii čerpacích stanic. Lídr českého trhu v posledních letech akcentuje svoji příslušnost do mezinárodní skupiny Orlen, díky které neustále rozvíjí své čerpací stanice a služby pro zákazníky. Se svými 434 čerpacími stanicemi a 25,7 % tržním podílem je Orlen Benzina největším hráčem v zemi.

Orlen Benzina, provozovatel největší sítě čerpacích stanic v České republice, získal již pošesté prestižní ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2023 v kategorii čerpacích stanic v devátém ročníku programu Důvěryhodné značky.

"Naše úspěchy v této soutěži jsou výsledkem naší dlouhodobé strategie zaměřené na modernizaci čerpacích stanic, inovace, rozšiřování produktů a služeb a neustálé zvyšování péče o zákazníky. Ocenění si vážíme také proto, že procházíme citlivým procesem postupné změny naší značky. Je vidět, že většinová odborná i laická veřejnost tuto změnu vnímá pozitivně," říká Vladimír Dočekal, ředitel sítě čerpacích stanic Orlen Benzina, a dodává: "V uplynulém desetiletí jsme významně posílili svou pozici na trhu. Zatímco v roce 2014 patřil naší značce 15% tržní podíl, dnes ovládáme již čtvrtinu českého trhu. Děkuji všem našim zákazníkům za jejich důvěru a podporu a také všem našim zaměstnancům a obchodním partnerům za vynaložené úsilí a spolupráci."

Ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku je udělováno na základě nezávislého průzkumu mezi českými spotřebiteli, který provádí výzkumná agentura NIQ. V období od června do října 2023 hodnotilo téměř 900 značek 4 000 spotřebitelů. Orlen Benzina zvítězila v kategorii Nejdůvěryhodnější značky v roce 2023 v kategorii čerpacích stanic, v dosavadních devíti ročnících získala prestižní titul šestkrát. Toto ocenění je důkazem důvěry, kterou zákazníci vkládají do značky Orlen Benzina a potvrzuje její silnou pozici na trhu.

Orlen Benzina nabízí na čerpacích stanicích v Česku prvotřídní pohonné hmoty Efecta s prokazatelnými čisticími účinky a prémiová paliva Verva, která vedle péče o motorovou soustavu mají maximálně vylepšeny výkonnostní parametry. Součástí nabídky je i široký sortiment doplňkového prodeje, služeb a občerstvení pod značkou Stop Cafe. Orlen Benzina vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS a zákazníkům nabízí dvě mobilní aplikace - věrnostní aplikaci Orlen Benzina a aplikaci pro péči o vůz Mycí digi linka.

Síť čerpacích stanic Orlen Benzina patří do skupiny Orlen Unipetrol, která je vlastněna mezinárodní skupinou Orlen. Ta provozuje více než tři tisíce čerpacích stanic v sedmi zemích - i v Polsku, Česku, Německu, Litvě, Maďarsku a na Slovensku. Nedávno oznámila záměr převzít 266 čerpacích stanic značky Turmöl v Rakousku.

Zdroj: TZ

Diskuse

Petrol Magazín

Aktuální vydání2024/2 Téma číslaKaminová doprava
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek