Káva pro nejlepší čerpací stanice

Kávu Dallmayr si mohou vychutnávat motoristé u stále většího počtu čerpacích stanic v Česku. Navíc značka Dallmayr Kaffee je již sedm let tradiční součástí prestižní soutěže Čerpací stanice roku PETROLawards.

Dallmayr Summit 1
O tom, že se Dallmayr zabývá kávou, napovídá přehlídka nablýskaných kávovarů každý rok na PETROLsummitu s nezaměnitelnou vůní čerstvé kávy šířící se do okolí

Cesta nového životního stylu

Dallmayr Kaffee si nevybudoval své pevné místo pouze mezi čtyřmi stěnami vlastního domu a neprosadil se pouze jako největší a nejznámější firma na německém trhu kávou - významné místo zaujímá také v celém oboru gastronomie: vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenějších restauracích i v oblíbených lokálech, ale i na čerpacích stanicích.
Od samého vzniku se Dallmayr cítí být zavázán požadavku největšího požitku. Jeho historii je možné vysledovat až do roku 1700. 16 titulů dvorního dodavatele - bavorského královského domu, německého císařského dvora a ostatních evropských panovnických a královských sídel - to je důkaz tradice kvality jako nejvyšší zásady. A toto pravidlo je platné dodnes. Dallmayr chce lidi hýčkat - a také ukázat cestu nového životního stylu.

Spojení na bázi vysoké kvalitativní úrovně

Dallmayr se za sedm let stal součástí tradice udílení prestižního titulu Čerpací stanice roku nejlepší benzínové pumpě v České republice v rámci petrolejářské soutěže PETROLawards. Vítězem soutěže je čerpací stanice, u které ověřil nezávislý komplexní a objektivní audit nejvyšší kvalitativní úroveň. Její provozovatelé každoročně na slavnostním vyhlášení na PETROLsummitu od společnosti Dallmayr Vending & Office převezmou certifikát na bezplatné užívání špičkové technologie pro přípravu a prodej kávy a nápojů dle svého výběru v čele s automatem Portofino.
Generálního ředitele českého zastoupení Dallmayr Reného Siona společně budovaná tradice a prestiž soutěže Čerpací stanice roku PETROLawards těší: "Obchod v prodejně čerpacích stanic je postaven především na prodeji kávy. Partnerstvím v soutěži PETROLawards dochází ke spojení na bázi nejvyšší kvalitativní úrovně čerpací stanice s kvalitou a tradicí Dallmayr Kaffee." Podle něho je dvakrát třeba mít na paměti, že každá standardní benzínová pumpa stejně jako jiný podnik veřejných služeb stojí především na lidech. "Proto mě těší, že český zákazník má stále více možností si na čerpacích stanicích vychutnat kávu Dallmayr. To mimo jiné svědčí o zvyšování kávové kultury na benzínových pumpách v Česku," dodává René Sion.

Z jedné krabice desítky tun

René Sion může být opravdu spokojený. A nejen z vysoké prestiže a tradice spojené s Čerpací stanicí roku, ale i z výsledků firmy. Když před lety s kolegou začínali a německá centrála jim poslala krabici se šesti kilogramy kávy, vůbec nevěděli, co si s ní počnou. Dnes Dallmayr v České republice každým rokem prodá desítky tun kávy, a tím patří ve svém oboru - OCS a vendingu (Office Coffee Systems a samoobslužné automaty) - mezi největší distributory vůbec. Mezi odběratele společnosti patří věhlasné instituce jako třeba Správa Pražského hradu, Úřad vlády České republiky, několik ministerstev nebo třeba Univerzita Karlova v Praze.
S kávou Dallmayr se ale můžete prostřednictvím jejích automatů setkat i na mnoha prozaičtějších místech: ve sportovních střediscích, nemocnicích,výrobních závodech a také na čerpacích stanicích, kde je Dallmayr Vending & Office jednou z vedoucích společností v oblasti vendingu. Kromě velkých sítí EuroOil/Čepro, Robin Oil, Slovnaft/PapOil si kávu Dallmayr motoristé mohou dopřát i na široké řadě nezávislých stanic.

Automatické občerstvení

České zastoupení Dallmayr Vending & Office zajistí bezpečné zásobování čerpacích stanic a podniků v kteroukoliv denní dobu prostřednictvím automatů na horké a studené nápoje anebo profesionálních kávovarů na obslužné občerstvení. Inteligentní technika zaručuje neustále vysokou a neměnnou kvalitu nápojů. Přístroje lze obsluhovat pomocí komfortního dialogového systému. Zákazník pouhým stiskem tlačítka získává požadovaný nápoj. Platí se hotovostí nebo prostřednictvím moderních bezhotovostních platebních systémů. Díky pestré variabilitě individuálního řešení a rozsáhlému servisu odlehčíte personálu, který se bude moci lépe věnovat zákazníkům.
Mimochodem - právě tím, že do vlastních automatů dodává Dallmayr svou značkovou kávu, se firma liší od konkurence. Kvalitu její kávy ovšem nejlépe vychutnáte, pokud je podávána formou klasického kávového servisu při posezení v příjemném prostředí kaváren a restaurací, jež jsou stále ve větší míře součástí moderních čerpacích stanic.

Splnění přání ihned a přímo na místě:

Hlavní podmínkou spokojenosti provozovatelů čerpacích stanic a jejich zákazníků je dokonalý a spolehlivý servis. Se servisem nápojových automatů Dallmayr získáte čas. Nemusíte se o nic starat. Během pouhých pár dní vám můžeme uvést do provozu nápojové automaty kdekoliv po celé zemi. Servisní personál se postará o instalaci a uvedení do provozu, na vaše přání zabezpečí průběžné doplňování a profylaxi a přijede ihned, pokud se stane, že některý přístroj nefunguje hladce. Pokud personál doplňuje automaty sám, společnost dodá značkové zboží až "do domu".


Dallmayr Kaffee: 300 let tradice a láska ke kávě

Z historie Dallmayr

Důležitým mezníkem v historii firmy Dallmayr je rok 1933, kdy do Mnichova z Brém přichází mladý obchodník s kávou Konrád Werner Wille. Má za úkol zřídit v Domě lahůdek Dallmayr, který existuje již od roku 1700, speciální oddělení kávy. Pod heslem "Brémské umění míchání a jihoněmecká láska ke kávě" tedy představuje sortiment kávy na nejvyšší úrovni. Nakupuje surovou kávu, sám obsluhuje pražicí stroj a organizuje prodej. Vytváří speciální směsi a zásobuje jimi přední kavárny a hotely. Rodí se slavná značka Dallmayr Kaffee.

Dallmayr summit gott
Mezi nadšené příznivce kávy Dallmayr patří i Karel Gott

Rarity Dallmayr

Kávoví experti firmy Dallmayr jsou neustále na cestách,aby vyhledávali další nové druhy kávy mimořádné kvality. Ve všech oblastech, kde se pěstuje káva, pátrají po nových špičkových odrůdách,které jsou známy pod pojmem kávové rarity značky Dallmayr. Tyto vyhledávané vzácné vysokohorské odrůdy jsou k dispozici jen po určitou část příslušné roční doby a v omezeném množství. Milovníci kávy se proto mohou několikrát v roce těšit na mimořádný zážitek.

Kávový catering Dallmayr

Kávový catering Dallmayr poskytuje ty nejlepší služby pro kongresy, summity, rauty, firemní a soukromé večírky, svatby a další společenská setkání. Zajištění profesionálního občerstvení kávovými nápoji, čajem či horkou čokoládou, včetně kávovové show oceňují každý rok účastníci PETROLsummitu. Dallmayr Kaffee zajišťuje kávový catering na reprezentativních akcích a místech, jako je třeba Pražský hrad, Český slavík, Karlštejn Golf, Pražská lyže, Picasso Hair Show Hilton a mnoho dalších. Firma Dallmayr Kaffee připravovala catering i při návštěvě prezidenta Ruské federace Dmitrije Medveděva a smuteční mši za prezidenta Václava Havla. Společnost zajišťuje přípravu nápojů při nejvýznamnějších reprezentačních a protokolárních událostech a setkáních pořádaných Kanceláří prezidenta republiky.


Dallmayr Vending & Office, k.s.
V Areálu 1183, 252 42 Praha západ - Jesenice u Prahy
Tel. +420 848 307 307
info@Dallmayr.cz

www.Dallmayr.cz

Autor: Tomáš Mikšovský, PR Dallmayr Vending & Office, Zdroj: PETROLmedia

Diskuse

Petrol Magazín

Aktuální vydání2022/03 Téma číslaReportáž UNITI EXPO 2022 Stuttgart
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek