DKV jako první spouští plnohodnotnou registraci k českému mýtu

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, spouští jako první plnohodnotný registrační portál do nového českého mýta. Zároveň připomíná, že by dopravci a majitelé vozidel nad 3,5 tuny, jichž se tato povinnost týká, rozhodně neměli s registrací a objednávkou palubních jednotek otálet.

"Máme zkušenosti se spouštěním řady mýtných systémů v Evropě a obyčejně všichni nechávají administrativní úkony na poslední chvíli. Riskují tak, že budou muset absolvovat dlouhé fronty na obchodních místech nebo jim nebudou palubní jednotky doručeny včas," říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

Registrační portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všem zájemcům rychlou a snadnou online registraci. "Jsem rád, že můžeme nabídnout dopravcům efektivní způsob, jak zvládnout tento administrativně a časově náročný proces. Pomůžeme jim ušetřit mnoho hodin práce v pracovně nejnáročnější části roku," říká L. Ondráček. Další informace naleznou zájemci také na speciální stránce www.czmyto.cz .

DKV poskytuje dopravcům komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. "Našim zákazníkům nabízíme vše - od snadné registrace flotily vozidel přes efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky až po účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování z téměř 30 zemí," doplňuje L. Ondráček.

TZ DKV

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2020/02 Téma číslaŽeny na čerpací stanici v době pandemie koronaviru
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Reklama

  • Uniti 2021 4
  • CardManager

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací