Benzina otevřela již svou 406. čerpací stanici

Benzina uvedla do provozu novou čerpací stanici na kraji obce Sadová, na silnici první třídy E442 (35) ve směru z Jičína na Hradec Králové. Stanice nabídne řidičům tradiční spektrum paliv Efecta a Verva. Motoristé se mohou těšit i na fair trade kávu nebo nejrůznější druhy hot-dogu pod značkou Stop Cafe.

Benzina Sadová

"Letos na jaře jsme dokončili převzetí šedesáti čerpacích stanic od společnosti OMV. V rozšiřování počtu stanic i nadále pokračujeme. Stanice v Sadové se stala již 406. čerpací stanicí v našem řetězci. Upevnili jsme si tím pozici lídra na českém trhu. Stejně jako na našich ostatních čerpacích stanicích, i na nové Benzině v Sadové se řidiči mohou těšit na nejmodernější paliva s garantovanou kvalitou a prodej doplňkových produktů včetně občerstvení,"říká Marek Zouvala, ředitel Benzina, odštěpného závodu Unipetrol.
Čerpací stanici na kraji obce Sadová místní motoristé znali jako Wismo Oil. Benzina ji po převzetí oblékla do svých červenostříbrných barev, modernizovala a rozšířila nabídku paliv i doplňkového zboží. Motoristům je k dispozici řada aditivovaných paliv Efecta 95 a Efecta Diesel a prémiová nafta Verva Diesel. Čerpací stanice Benzina v Sadové poskytuje řidičům základní sortiment doprovodného zboží (potraviny, tisk, autokosmetiku) a z nabídky občerstvení Stop Cafe hot-dogy a kávu z dotykového samoobslužného automatu. Odpočinková zóna má pro zákazníky volně přístupnou Wi-Fi síť. Mezi základními potřebami pro motoristy nebudou chybět ani motorové a převodovkové oleje Mogul. Čerpací stanice je otevřena 6:00-22:00 hodin sedm dní v týdnu.

Benzina

Diskuse

  • dolezal, 10. 8. 2018 19:26: a kde si kuwa natankuji ve 22:54 ???? hot=dog
    • blata, 13. 8. 2018 11:47: Nebojte, mistři od Benziny teď budou předělávat čerpací stanice na non-stop, tak se máte na co těšit.....
    Reagovat na komentář
Přidat nový komentář

Petrol Magazín

Aktuální vydání2019/06 Téma číslaNa co budeme jezdit v roce 2030
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek

Hlavní partner

  • MOL

Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

PETROLsummit 19

31. 10. 2019

Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
Praha 8

Přihlásit se

PETROLawards

13. ročník

prestižní profesní
celooborové soutěže

Více informací