Autokosmetika Sheron získala ocenění Volba spotřebitelů

Ocenění Novinka roku si ze soutěže Volba spotřebitelů odnesla firma DF Partner, která sídlí a vyrábí na Zlínsku. Cenu získala pro své produkty Sheron, konkrétně pro autokosmetiku určenou pro čistý interiér auta.

Předávání

"Velmi nás těší, že jsme ocenění získali. Je to pro nás důkaz, že na Zlínsku vyrábíme kvalitní produkty, které se dokážou poměřit s celostátní konkurencí. Informaci o tom, že se jedná o novinku roku 2019, teď můžeme na výrobcích používat celý rok," říká Tomáš Skopový, marketingový expert společnosti DF Partner, která na Zlínsku zaměstnává přes 200 pracovníků.

Jako nejlepší novinka je každý rok vyhlášen produkt, který je výrazně inovativní. "U nás byla oceněna vylepšená receptura, která zvýšila účinnost, dále pak speciálně vyvinutá ergonomická PET láhev. O výsledku rozhodl průzkum, kterého se v Česku zúčastnilo 4000 respondentů," upřesňuje Skopový. Podle něj je důležité, že o ceně rozhodli právě sami spotřebitelé.  

NeutralizerČistič

Označení "Novinka roku" zákazníci najdou hned na dvou produktech Sheron: na neutralizéru zápachu Anti tobacco a na čističi potahů a čalounění.

 Letos se konal už devatenáctý ročník soutěže. Cílem Volby spotřebitelů je podpořit výrobce a distributory rychloobrátkového zboží, kteří na trh uvedli nové či inovované výrobky.

TZ Sheron

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2020/03 Téma číslaNejen na čerpací stanice se vrací život
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Reklama

  • Uniti 2021 4
  • CardManager

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací