Události

Produkty / 15. března 2017 / Autor: TZ

Tomáš Herink je novým členem představenstva Unipetrolu

Dozorčí rada Unipetrolu zvolila včera do funkce člena představenstva společnosti Unipetrol Tomáše Herinka (41), který pro Unipetrol pracuje téměř dvacet let. Od roku 2014 zastává pozici ředitele pro výzkum a vývoj. Představenstvo společnosti se jmenováním Herinka rozšíří na sedm členů.

Herink Tomáš - Unipetrol

Tomáš Herink započal svou kariéru v Unipetrolu téměř před dvaceti lety coby student 3. ročníku VŠCHT jako stipendista nadace Gaudeamus. Po ukončení studií nastoupil na pozici výzkumného a vývojového pracovníka, na níž začal rozvíjet vlastní projekty. Od roku 2011 působil jako ředitel úseku rozvoje technologií a efektivity. Od roku 2014 zastává pozici ředitele pro výzkum a vývoj. Dlouhodobě se zaměřuje na spolupráci s VŠCHT a výchovu perspektivních absolventů.
Během své výzkumné a vývojové činnosti Tomáš Herink publikoval jako autor či spoluautor více než 60 odborných prací, je spoluautorem dvou patentů a autorem či spoluautorem více než 50 přednášek na národních a mezinárodních konferencích. V roce 2002 získal na VŠCHT titul Ph.D. a v roce 2010 se stal docentem. Tomáš Herink je ženatý a má dvě děti.
Představenstvo Unipetrolu má v současné době celkem sedm členů, Tomáš Herink je mezi nimi jediným Čechem: Andrzej Modrzejewski (předseda), Mirosław Kastelik (místopředseda), Krzysztof Zdziarski (místopředseda), Andrzej Kozłowski (člen), Robert Małłek (člen), Łukasz Piotrowski (člen), Tomáš Herink (člen).

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-02Ženy nejen na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia