Události

Čerpací stanice / 14. března 2017 / Zdroj: Čepro / Autor: TZ

Pumpa Shell v Antošovicích na D1 se proměnila na EuroOil

V pondělí zahájily provoz dvě modernizované čerpací stanice EuroOil na dálnici D1 v Antošovicích nedaleko Bohumína. Dříve stanice obsluhovala společnost Shell a nový provozovatel chce udržet vysoký standard služeb a nabízet řidičům i nadále kvalitní paliva, komfortní obsluhu nebo dobrou kávu.

Eurooil Antošovice

"Je to vůbec poprvé, co s naší sítí vstupujeme na páteřní silniční tah České republiky. Chceme si tak otestovat sílu naší značky. Čerpací stanice na D1 je pro nás velkou výzvou a moc se na ni těšíme,"připomíná Jan Duspěva, předseda představenstva společnosti Čepro, která síť EuroOil vlastní.
Dvě čerpací stanice umístěné na D1 za Ostravou směrem na Polsko budou mít otevřeno non-stop. Pro prvních 500 tankujících řidičů v obou směrech je připravena plechovka energetického nápoje. Až do 13. dubna každý, kdo natankuje alespoň 30 litrů paliva, dostane kávu zdarma. "A na prvních čtrnáct dnů chystáme ještě malé překvapení pro všechny zákazníky,"doplňuje Duspěva. Na pumpách najdou zákazníci standardní servis a prodej odpovídající aktuálním potřebám řidičů.
Čerpací stanice EuroOil jsou největší českou sítí, nyní čítají 194 poboček po celé republice. Kvalitní pohonné hmoty dodává certifikovaný vlastník Čepro. V síti lze platit vlastní Kartou EuroOil, která nabízí slevu na každém litru nebo odložené platby za pohonné hmoty.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-02Ženy nejen na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia