Události

Čerpací stanice / 13. března 2019 / Zdroj: Unipetrol RPA - odštěpný závod Benzina / Autor: TZ

EUROWAG ROZŠIŘUJE AKCEPTAČNÍ SÍŤ V ČESKÉ REPUBLICE O 81 ČERPACÍCH STANIC BENZINA

Eurowag, přední poskytovatel platebních řešení v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, rozšířil svou akceptační síť v České republice o 81 vybraných čerpacích stanic Benzina poskytujících prvotřídní služby pro kamionovou dopravu po celé zemi.

 

Pro snadné nalezení byly nové stanice přidány do aplikace Eurowag pro smartphony a tablety IOS a Android a rovněž do portálu pro zákazníky Eurowag. K dispozici jsou také v aplikaci Plánovač tras, v komplexní online službě, kde zákazníci najdou nejbližší stanici Eurowag a mohou naplánovat jednotlivé trasy po celé Evropě.

 

"Jsme potěšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout rozšířené možnosti doplňování paliva prostřednictvím vynikajícího partnera Benzina",říká Klaus Burkart, výkonný ředitel divize pro Acceptance Network Fuel and Vehicle Services Eurowag.

 

Benzina + eurowag

"Neustále zvyšujeme úroveň naší kvality a péče o zákazníky, a tojak pro běžné motoristy, tak pro profesionální řidiče.Na všech 81 čerpacích stanicích vybavených řešením od Eurowaguje k dispozicivysokorychlostníbezdrátové připojení k internetu, občerstvení Stop Cafeamožnostparkovánípro kamionyvčetně zázemí pro řidiče.Zavádíme také možnost rychléhooboustranného tankování pronákladní vozy. Řidiči mohou využít současně všechny výdejní stojany v pruzích pro kamiony najednou, včetně tankování provozní kapaliny AdBlue," říká Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

 

Pro zobrazení celého seznamu nových stanic, je třeba se přihlásit k zákaznickému účtu, Eurowag nebo navštívit https://www.eurowag.com/akceptacni-sit/ (odkaz přizpůsobený pro každou zemi)

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-01Bezpečnost na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

Czechbus

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia