Emanuel Ridi navrhl pro OMV čerstvé sendviče

Společnost OMV navazuje na úspěšnou akci z loňského roku s názvem "Sendvič na míru" a uvádí do nabídky svých občerstvení Viva tři zcela nové sendviče. Jejich recepturu vytvořil populární italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

Emanuele Ridi

Jedná se jen o začátek spolupráce, která by zákazníkům čerpacích stanic OMV Viva měla rozšířit nabídku občerstvení Viva. K dispozici by nové sendviče měly být už nyní v květnu.
Čerstvě připravované sendviče přímo ve Viva Cafe obsahují jen kvalitní suroviny, jako je například italský chléb focaccia či flaguette, čerstvá pečená šunka z kýty s 96% podílem masa, prosciutto crudo, grilované papriky nebo sýr scamorza.
Koncept stravování, který OMV v rámci své filozofie "We care more" uvádí na svých čerpacích stanicích, navazuje na úspěšné rozšiřování nabídky Viva Cafe. Sendviče jsou sestaveny nejen s ohledem na jejich chuť, ale receptury také reflektují aktuální gastronomické trendy. OMV chce tímto způsobem bořit mýty o stereotypním stravování na čerpacích stanicích.
"Díky mým cestám do Itálie a zpět moc dobře vím, jak důležité je dobře se najíst a odpočinout si při dlouhé jízdě. Proto jsem právě od OMV rád přijal nabídku vytvořit sendvičové menu z čerstvých surovin," říká Emanuele Ridi.
"Spolupráce s Emanuele Ridim přirozeně navazuje na naši snahu přinášet zákazníkům jen to nejlepší. Věříme, že nové sendviče uspokojí chutě i náročnějších gurmánů a stanou se dalším z mnoha důvodů, proč se zastavit právě v příjemném prostředí našich Viva Cafe," řekl marketingový manažer společnosti OMV ČR Michal Janda.


Květnové novinky v nabídce občerstvení OMV Viva 

OMV sendviče - focaccia
Focaccia Prosciutto - základem je italský chléb focaccia s olivovým olejem. Doplňuje ji jemný smetanový sýr a plátky vepřové šunky prosciutto crudo doplněné polotvrdým nezrajícím sýrem camorza. Chuť sendviče dolaďují rajčata a rukola

OMV sendvič manu
Manu sendvič vychází z italského chleba flaguette s olivovým olejem, na němž jsou plátky pečené šunky z kýty s 96% podílem masa. Šunce sekundují grilované papriky v oleji doplněné rajčaty a rukolou.

OMV taleggio bageta
Taleggio bageta - Grahamová bageta s pepřovou omáčkou v kombinaci s tradičním italským sýrem taleggio. Nechybí rajčata a barevné listy salátu misticanza.


FYI Prague

Diskuse

 • BoBl, 11. 5. 2017 16:15: Dobrou chuť. Hlavně že OMV ruší jednu pumpu za druhou :)
   Reagovat na komentář
  • míza, 19. 7. 2018 12:38: Nápad p.Ridiho byl mega.Před 1/2rokem nám tekly sliny.Dnešní nákup u pumpy na Plzeňské - naprostý humus.Suroviny oschlé,bageta hořká jako pelyněk.Fandím p.Ridimu,ale jeho receptury v českých ručičkách to celé pošlou do.....e však víte kam.Bohužel se to asi nedoví,jak někdo przní jeho nápad!!!
    Reagovat na komentář
   Přidat nový komentář

   Petrol Magazín

   Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
   Aktuální číslo

   Přihlašte se k odběru novinek

   Hlavní partner

   • MOL

   Reklama

   • CardManager
   • Uniti expo 20 logo

   PETROLsummit 19

   31. 10. 2019

   Hotel Olympik - Tristar
   U Sluncové 14
   Praha 8

   Přihlásit se

   PETROLawards

   13. ročník

   prestižní profesní
   celooborové soutěže

   Více informací