Události

Produkty / 7. května 2018 / Zdroj: Benzina / Autor: TZ

Benzina přichází s novou řadou olejů Platinum

Benzina uvádí na český trh novou řadu prémiových olejů Platinum PRO. Technologie těchto olejů by měly prodlužovat životnost motoru a zajišťovat bezproblémový provoz i za nepříznivých podmínek. Motorové oleje Platinum jsou schváleny k používání v motorech vozidel všech světových výrobců.

Benzina Platinum Pro

Zákazníci si mohou pořídit novou řadu prémiových olejů Platinum na 113 vybraných čerpacích stanicích Benzina. K dispozici jsou spotřebitelská balení s objemem jednoho litru. Sortiment značky Platinum zahrnuje široké portfolio olejů pro osobní vozy, užitková vozidla, motocykly, lodě, stavební stroje, zemědělské stroje a specializované průmyslové vybavení. Nová řada motorových olejů Platinum poskytuje vynikající mazání od okamžiku spuštění motoru. Pro majitele vozidel to znamená menší opotřebení pohyblivých dílů v motoru, a tím i prodloužení jeho životnosti. Dalšími přínosy jsou nižší spotřeba paliva v důsledku nižšího tření a minimalizace škodlivých emisí.
Motorové oleje Platinum jsou vlajkovou lodí mezi mazivy z produkce společnosti Orlen Oil a díky svým výjimečným vlastnostem nalézají široké uplatnění také v motoristickém sportu, který zároveň nabízí ideální možnosti pro testování nových produktů Platinum. Značka Platinum je partnerem týmů, které se účastní největších polských i světových podniků motoristického sportu - například motocyklový a automobilový jezdec Jakub Przygoński obsadil v letošním ročníku Rallye Dakar páté místo v kategorii osobních vozů (MINI John Cooper Works). Platinum je také strategickým partnerem a titulárním sponzorem pohárových okruhových závodů Kia Platinum Cup. Orlen Oil, součást skupiny Orlen Capital Group, je výrobcem a distributorem olejů a maziv nejvyšší úrovně pro automobilový průmysl a další průmyslové aplikace.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1,8 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia