Benzina přichází s novou řadou olejů Platinum

Benzina uvádí na český trh novou řadu prémiových olejů Platinum PRO. Technologie těchto olejů by měly prodlužovat životnost motoru a zajišťovat bezproblémový provoz i za nepříznivých podmínek. Motorové oleje Platinum jsou schváleny k používání v motorech vozidel všech světových výrobců.

Benzina Platinum Pro

Zákazníci si mohou pořídit novou řadu prémiových olejů Platinum na 113 vybraných čerpacích stanicích Benzina. K dispozici jsou spotřebitelská balení s objemem jednoho litru. Sortiment značky Platinum zahrnuje široké portfolio olejů pro osobní vozy, užitková vozidla, motocykly, lodě, stavební stroje, zemědělské stroje a specializované průmyslové vybavení. Nová řada motorových olejů Platinum poskytuje vynikající mazání od okamžiku spuštění motoru. Pro majitele vozidel to znamená menší opotřebení pohyblivých dílů v motoru, a tím i prodloužení jeho životnosti. Dalšími přínosy jsou nižší spotřeba paliva v důsledku nižšího tření a minimalizace škodlivých emisí.
Motorové oleje Platinum jsou vlajkovou lodí mezi mazivy z produkce společnosti Orlen Oil a díky svým výjimečným vlastnostem nalézají široké uplatnění také v motoristickém sportu, který zároveň nabízí ideální možnosti pro testování nových produktů Platinum. Značka Platinum je partnerem týmů, které se účastní největších polských i světových podniků motoristického sportu - například motocyklový a automobilový jezdec Jakub Przygoński obsadil v letošním ročníku Rallye Dakar páté místo v kategorii osobních vozů (MINI John Cooper Works). Platinum je také strategickým partnerem a titulárním sponzorem pohárových okruhových závodů Kia Platinum Cup. Orlen Oil, součást skupiny Orlen Capital Group, je výrobcem a distributorem olejů a maziv nejvyšší úrovně pro automobilový průmysl a další průmyslové aplikace.

Benzina

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací