Události

/ 7. června 2019 / Zdroj: TZ Sheron / Autor: Sheron

Autokosmetika Sheron získala ocenění Volba spotřebitelů

Ocenění Novinka roku si ze soutěže Volba spotřebitelů odnesla firma DF Partner, která sídlí a vyrábí na Zlínsku. Cenu získala pro své produkty Sheron, konkrétně pro autokosmetiku určenou pro čistý interiér auta.

Předávání

"Velmi nás těší, že jsme ocenění získali. Je to pro nás důkaz, že na Zlínsku vyrábíme kvalitní produkty, které se dokážou poměřit s celostátní konkurencí. Informaci o tom, že se jedná o novinku roku 2019, teď můžeme na výrobcích používat celý rok," říká Tomáš Skopový, marketingový expert společnosti DF Partner, která na Zlínsku zaměstnává přes 200 pracovníků.

Jako nejlepší novinka je každý rok vyhlášen produkt, který je výrazně inovativní. "U nás byla oceněna vylepšená receptura, která zvýšila účinnost, dále pak speciálně vyvinutá ergonomická PET láhev. O výsledku rozhodl průzkum, kterého se v Česku zúčastnilo 4000 respondentů," upřesňuje Skopový. Podle něj je důležité, že o ceně rozhodli právě sami spotřebitelé.  

NeutralizerČistič

Označení "Novinka roku" zákazníci najdou hned na dvou produktech Sheron: na neutralizéru zápachu Anti tobacco a na čističi potahů a čalounění.

 Letos se konal už devatenáctý ročník soutěže. Cílem Volby spotřebitelů je podpořit výrobce a distributory rychloobrátkového zboží, kteří na trh uvedli nové či inovované výrobky.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia